Zážitkový workshop NÁVRAT K SEBE


Milá a dôležítá TY... 

Pozývame Ťa na zážitkový workshop/seminár, ktorý by mala zažiť každá jedna žena. Minimum teórie, len čistý zážitok. "Návrat k sebe", workshop, určený všetkým ženám, ktoré túžia objaviť a prepojiť sa so svojou vnútornou silou a autenticitou.

- sobota - 21. október 2023 - od 9:00 do 18:00 - kongresove centrum TIS Gothal Liptovská Osada

Bohatý program

Náš workshop je zameraný na rôzne aspekty ženského života a ponúka jedinečnú príležitosť venovať sa svojmu fyzickému a duševnému zdraviu.
Počas workshopu budeme pracovať s odborníkmi v oblasti arteterapie, fyzioterapie, gynekológie,                   s odborníčkou na rozvoj osobnosti a emočnú inteligenciu, jogy a zvukovej meditácie. 

TOTO JE NIEČO PRE MŇA!

9:00 - šálka kávy a čaju na úvod s arteterapiou

11:00 - workshop so zameraním na fyzioterapiu

11:45 - workshop, diskusia a osobná konzultácia s gynekologičkou

12:30 - úžasný a kvalitný obed v cene

13:30 - workshop s odborníčkou na rozvoj osobnosti a emočnú inteligenciu

16:30 - ženská joga a meditácia 

17:15 - zvuková meditácia

  Arteterapia nám umožní vyjadriť a preskúmať naše emócie prostredníctvom umenia.

  Fyzioterapeutka nám vysvetlí, ale aj zvedomí dych a panvové dno. Naučíme sa ako si uvolniť svaly panvového dna dychom a ako ich zapojiť pri každodennej práci. Ale aj ako si svaly v panve uvolniť masážou sánky a sánkového kĺbu.

  Gynekologická prednáška a diskusia nám pomôže lepšie porozumieť ženskému telu, hormónom a emóciam a zdraviu.

  Zážitkový workshop, kde sa budeme venovať rozvoju osobnosti a emóciam.

  Okrem toho si užijeme ženskú jogu, ktorá nám posilní telo a uvoľní napätie.

  Po meditácii príde zvuková meditácia, ktorá nás zrelaxuje a ukotví v nás všetko, čo spolu zažijeme.


  Tento seminár je jedinečnou príležitosťou pre všetky ženy, ktoré chcú osobnostne rásť. Pripojte sa k nám a spoločne objavme cestu návratu k sebe.

  Termín: sobota 21. oktróbra 2023
  Čas: 9:00 - 18:00
  Miesto: Kongresové centrum TIS, GOTHAL, Liptovská Osada

  Cena: 59,00 € 


  Pre koho je workshop určený?

  Pre ženu, ktorá chce byť vedomejšia. Pre ženu, ktorá sa necíti dostatočne pekná, múdra, dobrá, zdravá, šťastná… Pre ženu, ktorá sa cíti stratená v ktorejkoľvek oblasti svojho života. Pre ženu, ktorej chýba naplnenie v živote. 

  Pre ženu, ktorá chce spoznať svoju silu a aj svoju zraniteľnosť. Pre ženu, ktorá chce začať žiť svoj život v plnom potenciále. Pre ženu, ktorá chce žiť svoj život harmonicky a v zdraví. Pre akúkoľvek ženu. Ak cítiš volanie, ak ťa workshop zaujal, tak sa rozhodne prihlás.

  Pre ženy, ktoré majú problém s otehotnením, ktoré majú problém prijať svoju menštruáciu ako dar, alebo sa potrebujú vyrovnať so svojou menopauzou. Pre ženy, ktoré sa strácaju vo svojej životnej situácii, alebo chcú osobnostne rásť. 

  Často kladené otázky

  1. Čo ma na workshope čaká?

  Na úvod Ťa čaká šálka teplej kávy a čaju. Úžasná arteterapia (všetky pomôcky máme pre Teba pripravené), prednáška a diskusia, konzultácie s fyzioterapeutkou, zážitková prednáška s pani doktorkou gynekológie. Nasledovať bude úžasný obed, Dôležitá prednáška a hlavne perfektný workshop zameraný na emćie. Všetky zážitky ukotvíme v lekcii ženskej jogy a v závere nás rozvibruje Timi so zvukovou meditáciou.

  2. Čo mi workshop prinesie?

  Dostaneš priestor pre samu seba! Znovu získaš lásku k sebe, lásku k svojmu telu. Objavíš vlastnú hodnotu, vďaka ktorej získaš stratenú sebaistotu. Preliečiš svoje fyzické telo, znova pocítiš v živote radosť, ľahkosť, naplnenie, slobodu a vyrovnanosť. Staneš sa autentická.

  3. Čo mi workshop zoberie?

  Dlhoročne potláčané emócie, nezdravé presvedčenia a vzorce správania, zranenia, strachy, bolesti, rôzne fyzické ochorenia, úzkosti či neistoty. Môže Ťa obrať o pocity, že nie si dosť dobrá, múdra, pekná. Má schopnosť zbaviť Ťa Tvojej sebaľútosti, pretvárky či sebadeštrukcie... Potrebuješ niečo z toho? 

  "Staraj sa o svoje srdce. Počúvaj a vnímaj. Choď pomaly. Miluj bezpodmienečne. Ži naplno. Každý okamih. Každý jeden je vzácny."

  Mgr. Ivana S. Veselovská

  Inštruktorka jogy

  Dnešná doba si žiada nie plač, strach, odsudzovanie, posudzovanie, obviňovanie a hádzanie zodpovednosti na iných. Nastal čas poznať samého seba, svoje kvality a rozvíjať svoju sebahodnotu a sebalásku. Otvárať sa naplno životu, jeho výzvam, ktoré nás posilňujú a neupadať do beznádeje, ktorá je výsledkom našich strachov a nízkeho sebavedomia.

  PhDr. Jana Daubnerová

  Odborníčka na rozvoj osobnosti a emočnú inteligenciu

  "Koľko je ľudí na svete, toľko svetov existuje. Nevnucujme svoje názory iným, nesúďme, nenúťme. Skôr inšpirujme a dôverujme. Nikto nevie v akom svete kto žije, čo v sebe nosí, aké sú jeho motivácie. Otvorme sa úprimnému rozhovoru - potom zistíme, že nás viac veci spája, než rozdeľuje."

  Mgr. art. Dáša Veselovská Kiník

  Arteterapeutka

  “Žena sa prebúdza v každom novom mesiaci so silným pocitom premenlivosti. Jej nálady sa menia ako oceánové prílivy, niekedy pokojné a inokedy búrlivé. Jej telo je chrámom, ktorý sa pravidelne obnovuje a mení. V týchto chvíľach je najdôležitejšie, aby ju okolie pochopilo a podporilo. Pretože v tejto cyklickej tanečnej symfónii sa skrýva jej pravá sila a múdrosť.”

  Mudr. Lucia Okálová

  Gynekologička

  "Buďte pripravené, informované a spokojné ženy. Pomôžem s nastavením a NAVNÍMANÍM vlastného tela"


  Mgr. Ivana I. Veselovská

  Fyzioterapeutka

  "Vesmírne zvuky rezonančných nástrojov Ťa ponesú v objatí kamkoľvek im dovolíš ... veríš, či nie?

  Príď si prežiť to svoje."

  Timea Desetová

  Odborníčka na zvukovú meditáciu