Jedálniček na mieru s online poradenstvom.Možno si myslíte, že sa zdravo stravujete, no neustále nabaľujúce sa kilá navyše o tom nehovoria. Zrejme niekde robíte chybu, nakoľko aj tu platí jednoduchá rovnica, že ak chcete schudnúť, príjem musí byť nižší ako výdaj. Samozrejme každé telo je iné a je potrebné Váš vysnívaný "tvar" udržať navždy. Tak ak s tým chcete niečo spraviť, poďme trošku poupratovať.

Strava tvorí 70% úspechu... strava je veľmi dôležitá, stačí namiešať správne kúzelné kombinácie a telo vyzerá úplne inak.

Formulár nového začiatku

Vyplňte všetky potrebné údaje a ja sa Vám čo najskôr ozvem späť.

Ak odošlete tento formulár, čaká nás veľa práce v 4 fázach. V každej fáze telo naučíme niečo nové.

Fáza 1: Tu nasledujete prísny plán adaptácie tuku. Cieľom je aby ste sa stali čo najviac citlivý na inzulín, a aby ste naučili vaše telo používať tuk ako primárny zdroj energie. V tejto fáze by ste mali veľa schudnúť a pripraviť sa na úspešnú transformáciu vášho tela. Nemusíte sa ničoho obávať, tento program nie je o hlade. Je o zdravom jedle a zdravom ľudskom rozume.

Fáza 2: Ak ste úspešne schudli na váhe, a navykli si na nový stravovací program, v tomto bode znovu zavedieme určité sacharidy, ktoré sú plné antioxidantov. Ovocie je dôležité vo vašej diéte, ale pridané cukry Vám môžu spomaliť váš cieľ - zbaviť sa tukov. Je dôležité si správne načasovať vaše jedlá a nehladovať!!!

Fáza 3: Ak stále úspešne strácate na váhe, do vašej diéty pridáme určité jedlá ako prílohy, avšak nie vo veľkých množstvách. Ako som už povedala vyššie, veľmi záleží na správnom načasovaní. Ak trénujete na zvýšený výkon, toto je tiež čas keď znovu zavedenie sacharidov sa stáva dôležité.

Fáza 4: Individualizácia - tu vám nastavím a rozanalyzujem súčasný stravovací denník a pripravím exkluzívny plán, kde budete mať jedlá (s výpočtom prijatých a vydaných kalórií) na "zvyšok života". 

Dostanete veľa typov a trikov (ktoré skutočne fungujú), ktoré dlhodobo skúmam a študujem so zdravým rozumom a bez hladovania (opakujem sa). Preto Vás prosím o vzájomnú diskrétnosť. Kedykoľvek a ktokoľvek má môže kontaktovať. Neposúvajte môj vlastný program, harmóniu potravín a rovnováhu medzi telom a príjmom potravín ďalej. Nepoužívam a nemám rada slovo DIÉTA, čo ponúkam je zdravé stavovanie bez nezmyslov. Telo je pre mňa metabolická továreň, ktorá potrebuje iba správne zásobovanie.

Platobné podmienky:

Za každú fázu je poplatok 20,00 €. Vzájomná motivácia :) na poplatok Vás vždy upozorním. Komunikovať môžeme cez mail, Messenger, WhatsApp, stačí si vybrať. S klientmi komunikujem zväčša v dopoludňajších hodinách, popoludní mám tréningy a venujem sa rodine, vždy sa ozvem, odpoviem na všetky Vaše otázky, ale dopoludnia.

Posledné upozornenie - nie je ľahké prejsť touto kľukatou cestou, ale uvedomte si, čo vlastne chcete.


Mgr. Ivana Veselovská

O diskrétnosť a o Vaše zdravie sa postará matka 2 detí, dcéra 2 rodičov, tréner plávania, kondičný tréner, inštruktor power jogy a výživový poradca.