Ďakujeme - dotácia je vyčerpaná.

DOTÁCIA NA PLÁVANIE s podporou Obce Liptovská Lúžna pre deti s trvalým pobytom v Liptovskej Lúžnej

Možnosť uplatniť dotáciu od 14. marca 2022 - 31. júna 2022

  • Dotáciu môžu využiť všetky deti do 18 rokov z Liptovskej Lúžnej v rôznych plaveckých skupinách (začiatočníci, prípravka, zdokonalovačka, plavecký klub, aj tie deti, ktoré už plávajú s dospelými a majú do 18 rokov). Obec Liptovská Lúžna uhradí 50% nákladov na 3 tréningy, spoluúčasť rodiča za 3 tréningy je 7,50 € .
  • Dotáciu môžu využiť aj rodičia na Baby plávanie a Plávanie pre deti s rodičmi - Obec Liptovská Lúžna uhradí časť nákladov na tréningy, tzn. spoluúčasť rodiča je za 3 tréningy 10,50 €.
  • Dotácia je určená pre 67 plavcov, tzn. pre 200 tréningov. Každý z plavcov si môže odplávať 3 tréningy za zníženú cenu. 

Ako na to?

  1. Napísať email na fitspolu@fitspolu.sk: Predmet emailu: Dotácia na plávanie Text emailu: Žiadam o dotáciu na plávanie pre dieťa (meno, priezvisko a dátum narodenia, adresa) s trvalým pobytom v obci Liptovská Lúžna.
  2. Vytvorenie rezervácii tréningov cez rezervačný systém FIT SPOLU https://fitspolu.isportsystem.sk
  3. Uhradiť spoluúčasť (minimálna výška kreditu 7,50 € alebo 10, 50 €). Spoluúčasť možno uhradiť cez platobnú bránu v rezervačnom systéme. Ak už máte požadovanú výšku kreditu, nemusíte ju navyšovať. 
  4. Dotácia bude automaticky poskytnutá a cena tréningu znížená prvým 67 žiadateľom.
  5. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte. 
  6. A hlavne - nech sa vám dobre pláva.