Vybrali ste si?

Jazyková škola SPEAK

Sme kvalitná európska jazyková škola s profesionálnymi zahraničnými lektormi. Na kurzoch anglického a nemeckého jazyka v Jazykovej škole SPEAK naši študenti komunikujú bez zábran. Učíme komunikovať v cudzom jazyku deti od útleho veku, študentov základných a stredných škôl a dospelých. 

Koľko času Vaše dieťa komunikuje na hodine anglického, nemeckého jazyka vo svojej škole alebo na "kurzoch anglického, nemeckého jazyka" v iných jazykových školách?

V našej Jazykovej škole SPEAK robíme všetko pre to, aby deti komunikovali v anglickom jazyku bez zábran. Na kurzoch hovoríme výlučne anglicky. Deti učíme anglický jazyk spontánne a prirodzene so zahraničnými profesionálnymi lektormi. 

Učte sa po nemecky u medzinárodného lídra vo vyučovaní nemčiny. Na Slovensku, v Nemecku - Goetheho inštitút je Váš a náš kvalifikovaný partner. Garantujeme rýchle napredovanie vďaka kvalifikovanému učiteľovi, najnovším vyučovacím metódam, intenzívnej starostlivosti a poradenstvu a celosvetovo platnému systému stupňov kurzov.

Pýtali ste sa vo Vašej škole či tí, ktorí učia vaše deti, absolvujú praktickú prípravu a pravidelný tréning? V jazykovej škole SPEAK sú učitelia pravidelne školení na komunikačné techniky a na motiváciu študentov v triede. Základom našich kurzov je kvalitný a stabilný učiteľský tím zo Slovenska a zahraničia. 

SPEAK je dnes členom Asociácie Jazykových škôl Slovenska, v sieti škôl a predškolských zariadení Ministerstva Školstva Slovenskej republiky, prípravným a skúškovým centrom Cambridge English Language Assessment, Goetheho inštitútu. Atmosféra v škole je rodinná, postavená na dôvere a komunikácii. Učí a pracuje u nás 42 mladých, dynamických, entuziastických ľudí a škola má v oblasti ľudských zdrojov jasnú víziu. V komunikácii s klientom je SPEAK povestný svojimi kvalitnými službami v ich prospech. Vždy hľadáme cestu ako sa veci dajú urobiť a dieťa/študent alebo rodič sú pre nás číslo jeden.

SPEAK má ambíciu aj naďalej určovať kvalitu vzdelávania v našom regióne a podporovať pomocou projektov úspešných mladých ľudí.

SPEAK je originálna myšlienka pretavená do tisícov spokojných študentov poctivou prácou. Sme celoživotné dielo a vízia, ktorú budeme z roka na rok vylepšovať a posúvať bližšie k Vám.

27. septembra 2019 začína výučba!

Centrum vzdelávania a športu (nové priestory, Liptovská Lúžna 172, 2. autobusová zastávka.