Vybrali ste si?


Jazyková škola SPEAK

Sme kvalitná európska jazyková škola s profesionálnymi zahraničnými lektormi. Na kurzoch anglického v Jazykovej škole SPEAK naši študenti komunikujú bez zábran. Učíme komunikovať v cudzom jazyku deti od útleho veku, študentov základných a stredných škôl a dospelých. 

Koľko času Vaše dieťa komunikuje na hodine anglického jazyka vo svojej škole alebo na "kurzoch anglického" v iných jazykových školách?

V našej Jazykovej škole SPEAK robíme všetko pre to, aby deti komunikovali v anglickom jazyku bez zábran. Na kurzoch hovoríme výlučne anglicky. Deti učíme anglický jazyk spontánne a prirodzene so zahraničnými profesionálnymi lektormi. 

Pýtali ste sa vo Vašej škole či tí, ktorí učia vaše deti, absolvujú praktickú prípravu a pravidelný tréning? V jazykovej škole SPEAK sú učitelia pravidelne školení na komunikačné techniky a na motiváciu študentov v triede. Základom našich kurzov je kvalitný a stabilný učiteľský tím zo Slovenska a zahraničia. 

SPEAK je dnes členom Asociácie Jazykových škôl Slovenska, v sieti škôl a predškolských zariadení Ministerstva Školstva Slovenskej republiky, prípravným a skúškovým centrom Cambridge English Language Assessment, Goetheho inštitútu. Atmosféra v škole je rodinná, postavená na dôvere a komunikácii. Učí a pracuje u nás 42 mladých, dynamických, entuziastických ľudí a škola má v oblasti ľudských zdrojov jasnú víziu. V komunikácii s klientom je SPEAK povestný svojimi kvalitnými službami v ich prospech. Vždy hľadáme cestu ako sa veci dajú urobiť a dieťa/študent alebo rodič sú pre nás číslo jeden.

SPEAK má ambíciu aj naďalej určovať kvalitu vzdelávania v našom regióne a podporovať pomocou projektov úspešných mladých ľudí.

SPEAK je originálna myšlienka pretavená do tisícov spokojných študentov poctivou prácou. Sme celoživotné dielo a vízia, ktorú budeme z roka na rok vylepšovať a posúvať bližšie k Vám.

18. októbra 2019 začína výučba!

Centrum vzdelávania a športu (zatiaľ pôvodné priestory, Liptovská Lúžna 569, budova MŠ Liptovská Lúžna (ľavý vchod).